מדריך- כיצד לבחור חברת ביטוח

באותו נושא

מהו ביטוח חבות מעבידים

לא מעט בעלי עסקים עלולים להיתקל במצבים בהם הם נדרשים לשאת באחריות לפגיעות ונזקי גוף אלו ואחרים הנגרמים לעובדים במסגרת יום העבודה. במקרה כזה, ביטוח

קרא עוד »

מהו ביטוח חבויות?

מציאות חיינו מלאה באתגרים וסיכונים לא צפויים וכדי להתמודד עם אלו, רבים מאתנו בוחרים ברכישת ביטוחים מתאימים. הביטוח יכול להקנות לנו ראש שקט במיוחד במקרים

קרא עוד »

כמה עולה ביטוח לאוטובוס?

אם אתם בעלי אוטובוס או נהגים באוטובוס אתם לבטח מבקשים להעניק לנוסעים שלכם את הנסיעה הבטוחה ביותר, והטובה ביותר על מנת שיחזרו לנסוע עמכם בבטחה.

קרא עוד »

בעלי חברות כח אדם, יזמים, קבלנים או בעלי חברות היסעים? מחפשים חברה שתוכל לבטח אתכם? בואו לשמוע כיצד לבחור את הביטוח המושלם מאת המבטחת סקוריטס.

בעלי עסקים, בניגוד ללקוחות פרטיים, דורשים ביטוחים מורכבים ולא שגרתיים. כיצד תמצאו חברת ביטוח שתסכים לבטח אתכם, וכיצד תדעו שזו החברה הנכונה עבורכם? הנה ארבעת השלבים הקריטיים בבחירת ביטוח לעסק: 

תבנו רשימה – מה אתם צריכים?

צרו רשימה מסודרת של כל השלבים בפרויקט, כל המכשירים שתצטרכו לקנות, לשכור או להוציא לשטח, וכל הסיכונים בפניהם אתם עתידים לעמוד.

סיכונים אלה כוללים נזקי גוף ונזקי רכוש לכם, לעובדיכם, ללקוחות שלכם ולצד ג', תאונות עבודה, אסונות טבע, נזק בגין שחיקה, תאונות דרכים, ועוד.

סקר שוק – מה מציעה כל חברה?

לאחר שהבנתם בדיוק מה אתם צריכים לבטח: כמה רכבים וכלי עבודה יש לכם? האם אתם צריכים ביטוח עבודה לעובדים שלכם? האם אתם צריכים ביטוח צד ג'? מה הסיכוי שיקרו אצלכם תאונות עבודה? הגיע הזמן למצוא חברה שתסכים לבטח אתכם.

עשו סקר שוק עמוק, השוו מחירים ובדקו שהחברה הנבחרת מספקת כיסוי ביטוחי לכל מה שאתם צריכים. חברות מסוימות יכולות לספק ביטוחים מסוימים אך לא ביטוחים אחרים. 

המבטחת סקוריטס, לדוגמא, מספקת ביטוח לרכבים כבדים כגון צ.מ.ה., משאיות, אוטובוסים, קבלנים וסיכונים מיוחדים אחרים – בעוד חברות רבות אחרות אינן מספקות ביטוח לרכבי עבודה אלא רק לרכבים רגילים, והם מכסים סיכונים מוגבלים בלבד. חשוב שיהיה בפניכם את כל המידע לגבי האחריות החוקית שלכם בפרויקט כדי שתוכלו לבחור חברת ביטוח המספקת פוליסות וכיסוי שיגנו עליכם מכל כיוון.

לבטח הכל באותו מקום

מצאו חברה המספקת כיסוי מקיף לכל הפרויקט כדי שלא תצטרכו ליצור "עבודת טלאים" ביטוחית. עבודת טלאים ביטוחית מעלה את הסיכויים ל"חורים" בכיסוי הביטוחי מחד ולכפל תשלומים מנגד, ואינה מומלצת. 

המבטחת סקוריטס, לדוגמא, מספקת ביטוח מקיף עבור פרויקטים יזמיים, כולל אחריות על העבודה עצמה, כלי הרכב והמכונות המשמשות בעבודה, ביטוח עובדים, ביטוח סחורות ועוד. 

ותק

חברות ביטוח צעירות צצות כל יום- יומיים, וחשוב להימנע משימוש בשירותיה של חברה שלא תשרוד משבר כלכלי או אסון טבע נרחב.

חברות ותיקות מנוהלות באופן תקין ושקול, תוך לקיחה בחשבון של כל הסיכונים הכרוכים בביטוח וחישוב סיכונים הנסמך על שנים רבות של ניסיון.

 

המבטחת סקוריטס קיימת עוד מלפני קום המדינה ומספקת ביטוחים לבעלי עסקים, יזמים ובעלי רכבים כבדים.