ביטוח צד שלישי

שירותים נוספים

מה זה ביטוח צד ג' ולמה בעלי מקצוע צריכים אותו? 

רובנו מכירים את המושג ביטוח צד ג' בעיקר מביטוח רכב. אבל ביטוח צד ג' אינו מתאים רק לרכבים: בכל סיטואציה בה אתם אחראים ויש סיכון לפגיעה באדם לא מעורב, אתם זקוקים לביטוח צד ג'.

אז מהו ביטוח צד ג'? בקיצור נמרץ, ביטוח צד ג' מגן עליכם מפני תביעות נזיקין בסיטואציות שבהם יש לכם אחריות משפטית נזיקית כלפי מישהו אחר. הדוגמא המוכרת ביותר היא תאונת דרכים, אך הדבר נכון גם עבור אנשים שהחליקו ונפלו בבית העסק שלכם, רצים שנפצעו במרתון שארגנתם, כסף שנגנב ממחלקת שמירת חפצים במועדון בבעלותכם ועוד.

למה כל כך חשוב לרכוש ביטוח צד ג'?

מרבית בני האדם לא מבלים את חייהם בחשיבה על איך דברים יכולים להשתבש. אך בפועל, דברים משתבשים באופן אקראי כל הזמן. הצפה בדירה שהתקנתם בה צנרת יכולה לגרום לנזק של מאות אלפי שקלים בדירה למטה, ארון או מדף יכולים ליפול על תינוק שהחליט לטפס עליהם, ומזגן שהתקנתם לפני כמה שנים יכול להשתחרר מהברגים ברעידת אדמה ולגרום לנזק לרכוש ולנפש. 

ביטוח ביטוח צד ג' מאפשר לכם לחיות בשלווה מבלי לחשוב על כל האסונות שיכולים לקרות. אתם עושים את ההשתדלות שלכם – ואם קורה אסון אתם מכוסים.

מי צריך לרכוש ביטוח צד ג'?

כל בעלי העסקים ומרבית אנשי המקצוע צריכים לדאוג לעצמם לביטוח צד ג': מתקיני פיגומים, גננים, אינסטלטורים, וכו'. בעצם, כל מי שמציע שירותים מקצועיים בתשלום יכול לגרום לנזקים בדרך של מחדל או טעות. במקרים מסוימים, הנזקים יכולים להגיע למליוני שקלים, לגרום לפציעות חמורות ואף למוות. 

סקוריטס – חברת הביטוח הותיקה והמשתלמת בישראל

חברת הביטוח סקוריטס היא בין החברות הותיקות הפועלות בישראל. החברה מציעה שירותי ביטוח עשרות שנות – עוד מלפני ימי קום המדינה. הניסיון והמקצועיות שלנו מאפשרים לנו להציע ביטוחים מיוחדים ומותאמים אישית לכל בעלי המקצוע: קבלנים, מהנדסים, עורכי דין, מפקחים, שרברבים, מתקיני מערכות כיבוי אש ועוד ועוד.

אנחנו זמינים
צרו איתנו קשר