ביטוח חברת שמירה / אבטחה

שירותים נוספים

הוראות החוק דורשות מחברות שמירה ואבטחה לרכוש ביטוח חברת שמירה עבור השומרים והמאבטחים מטעמן.

חברת הביטוח סקוריטס יצרה פוליסה עסקית אשר עונה על צרכי החוק. פוליסת ביטוח חברת אבטחה כוללת ביטוח צד ג', חבות מעבידים ואחריות מקצועית אשר מכסה את המבוטח כנגד תביעות פיצוי למי שנפגע בעקבות מעשה או מחדל של ספקית השירות או עובדיה. המעטפת הביטוחית שיצרנו תקל על המבוטח להתמודד עם פיתוח העסק מבלי לדאוג מפני תביעות מצד עובדים ולקוחות.

מדוע נדרשת פוליסה מיוחדת לביטוח חברת שמירה?

הממשלה דורשת מחברות אבטחה לרכוש ביטוח חברת אבטחה מיוחדת משני סיבות עיקריות:

1. תוספת סיכון לעובד – עבודתם של מאבטחים מסוכנת הרבה יותר ממרבית העבודות בשוק; מאבטחים נדרשים למנוע בגופם מקרי שוד ותקיפה, ולכן הם נפגעים לעיתים קרובות במסגרת עבודתם.

מאבטח או שומר שנפצע במסגרת עבודתו זכאי לפיצוי ממקום העבודה. כדי להימנע ממצב של פשיטת רגל בעקבות תביעה ומניעת פיצויים מעובדים, הממשלה חייבה חברות שמירה לשמור כמיליון שקלים בנאמנות או לרכוש ביטוח מיוחד לעובדי אבטחה. במקרה פציעה, חברת הביטוח תשלם את הוצאות המשפט, תכסה הוצאות רפואיות ותעניק פיצויים לעובד שנפצע.

2. שימוש פלילי בנשק המשמש לעבודה – שומרים במקומות מסוכנים נדרשים לשאת איתם נשק להגנה במקרה תקיפה. אולם ישנם המאבטחים משתמשים בנשק שלהם בצורה לא חוקית, בין אם במסגרת העבודה (שימוש מופרז בכוח), או לאחריה.

מאבטחים שהשתמשו בנשקי העבודה שלהם בצורה לא חוקית (כדי לסגור חשבונות אישיים, או על מנת לרצוח את נשותיהם) יכולים להיחשב בתחום אחריותם של מעבידים במקרה תביעה מפני שהנשק שייך למקום העבודה. ולכן, חשוב מאוד לרכוש חבות מעסיקים עם כיסוי מקיף המכסה את חברת האבטחה מפני חובת תשלום פיצויים לקורבנות אלימות של עובד אבטחה שהשתמש בנשקו באלימות פלילית.

למה לבחור סקוריטס?

חברת הביטוח סקוריטס הינה אחת מגופי הביטוח הוותיקים במזרח התיכון. פעילותה העסקית החלה לפני קום המדינה, כמורשה של חתמי לוידס וכנציגה בכירה של חברות ביטוח זרות בישראל כגון סיגנא וקורנהיל.

במהלך השנים התמחתה סקוריטס והתמקצעה בתחום ביטוח רכב כבד, רכבי היסעים וציוד הנדסי. בנוסף, החברה פיתחה התמחות בתחום ביטוח חברות שמירה / אבטחה / ניקיון / כח אדם.

כיום נחשבת סקוריטס כאוטוריטה המקצועית המובילה בתחום תוך שילוב ידע ונסיון אשר נצבר במהלך שנות פעילותה עם הגופים הגדולים במשק.

רמת השירות, הגישה המקצועית והחוסן הפיננסי של תאגיד הענק הבינלאומי לוידס מאפשרים לנו כאן בסקוריטס לספק פתרונות ביטוח מקיפים ותחרותיים בכל הקשור לביטוח העסק.

אנחנו זמינים
צרו איתנו קשר