ביטוח חבות המוביל

שירותים נוספים

ביטוח חובת המוביל – מגנים על המובילים

ביטוח חבות המוביל הינו ביטוח המיועד למובילים המעבירים סחורה שאינה שייכת להם. המטרה שלה היא לשמש כפוליסה משלימה לביטוח סחורה בהעברה (ביטוח המיועד לבעלי החברה ומספק להם פיצויים בגין נזק לסחורתם) ולהגן באופן ספציפי על מובילי הסחורה. הביטוח מכסה כל אחריות כספית שיכולה להיות להם בגין נזק שנגרם לסחורה בעת שהייתה ברשותם.

מה מכסה ביטוח חבות המוביל?

ביטוח חבות המוביל מכסה אך ורק רכוש שאינו בבעלותו של המוביל. הביטוח מכסה חבות משפטית בגין אובדן או נזק שנגרם לסחורה בהעברה לרבות בעת פריקה וטעינה.

הביטוח מכסה כל מקרה, גם כאשר הייתה רשלנות של המוביל שהובילה לנזק. מטרת הביטוח להגן על המוביל מפני תביעות כספיות, ולשלם הוצאות משפט ופיצויים במקרה של תקלה או רשלנות.  

ראו גם: יישום הוראות תקן אבטחת מטענים

למי מיועד ביטוח חבות המוביל?

חברות הובלה – חברות המספקות שירותי הובלה חשופים לתביעות רבות בגין נזקים לרכושם. ביטוח חבות מוביל מספק להם רשת הגנה ומאפשר להם לשלוח את עובדיהם לדרכם בלי דאגות.

עצמאיים בעלי משאיות – חשוב מאוד לעצמאים בעלי משאיות לעשות ביטוח משאית קלה וביטוח חבות מוביל. נהגי משאיות אלה מרגישים לעיתים קרובות מוגנים בשל העובדה שהם לרוב אינם עובדים אל מול חברות גדולות אלא עם אנשים פרטיים בעבודות קטנות כגון העברות דירה- אולם תחושת ביטחון זו היא מטעה. ישנם אנשים פרטיים שלא יהססו לפנות לבית המשפט, במיוחד במקרה שרכוש יקר ערך ניזוק בעת העברה.

אם אתם בעלי חברת הובלה או נהגי משאית עצמאים, חשוב מאוד לרכוש ביטוח חבות מוביל בהקדם האפשרי. לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר, דברו איתנו>>

למה לבחור סקוריטס?

חברת הביטוח סקוריטס הינה אחת מגופי הביטוח הוותיקים במזרח התיכון. פעילותה העסקית החלה לפני קום המדינה, כמורשה של חתמי לוידס וכנציגה בכירה של חברות ביטוח זרות בישראל כגון סיגנא וקורנהיל.

במהלך השנים התמחתה סקוריטס והתמקצעה בתחום ביטוח רכב כבד, רכבי היסעים וציוד הנדסי. בנוסף, החברה פיתחה התמחות בתחום ביטוח חברות הובלה ונהגי משאיות.

כיום נחשבת סקוריטס כאוטוריטה המקצועית המובילה בתחום תוך שילוב ידע ונסיון אשר נצבר במהלך שנות פעילותה עם הגופים הגדולים במשק.

רמת השירות, הגישה המקצועית והחוסן הפיננסי של תאגיד הענק הבינלאומי לוידס מאפשרים לנו כאן בסקוריטס לספק פתרונות ביטוח מקיפים ותחרותיים בכל הקשור לביטוח העסק.

אנחנו זמינים
צרו איתנו קשר