מרגישים ביטחון עם סקוריטס

באותו נושא

כמה עולה ביטוח לאוטובוס?

אם אתם בעלי אוטובוס או נהגים באוטובוס אתם לבטח מבקשים להעניק לנוסעים שלכם את הנסיעה הבטוחה ביותר, והטובה ביותר על מנת שיחזרו לנסוע עמכם בבטחה.

קרא עוד »

ביטוח חבויות מה זה

תוכן עניינים מציאות החיים שלנו טומנת בחובה לא מעט אפשרויות לסיכונים ומקרים בלתי צפויים, איתם אנחנו מתמודדים באמצעות חלוקת הסיכון ורכישת ביטוחים מתאימים. כך, תחת

קרא עוד »

חברת סקוריטס, מבטחת ישראלית שקיימת עוד מימי מלחמת העולם השנייה, לא מפחדת מאסונות טבע, מלחמות או אפילו מגיפות. מהו סוד ההצלחה של אחת מחברות הביטוח הותיקות במשק?

המבטחת סקוריטס אוהבת להתעסק עם נושאים כבדים. כלי רכב כבדים, פרוייקטים כבדים כמו ביטוח מנהרות, ביטוח עבודות קבלניות וביטוחים מורכבים כגון ביטוח ציי אוטובוסים ומערכי הסעים. 

אחת השחקניות הותיקות בשוק הביטוח בישראל, המבטחת סקוריטס נהנית מדריסת רגל רחבה בשוק ביטוח הרכב הכבד והפרוייקטים. חברת סקוריטס נהנית מגב בינלאומי ותיק עוד יותר ממנה- חברת ללוידס האנגלית, המספקת ביטוחים בקנה מידה בינלאומי.

הסיפור של סקוריטס

המבטחת סקוריטס נוסדה ב-1943 כמורשית של חברת ללוידס הבריטית. היא התחילה את דרכה כחברה קטנה שגדלה עם הזמן והפכה לאחת השמות המוכרים בתחום הבינוי, התובלה, ההסעים וביטוחי החברות.

סקוריטס שרדה זמנים לא קלים בישראל: צנע, מלחמות, היפר אינפלציה והתפוצצות בועת הדוט.קום. את הזמנים הקשים האלה שרדה החברה בזכות ניהול חסר רבב, אמינות גבוהה בקרב הלקוחות וגב כלכלי חזק של חברת ללוידס הבינלאומית. היא ידועה כחברה שמשלמת בקלות ובמהירות את חובות הביטוח שלה כאשר היא נדרשת לכך, מה שמוסיף לאמינות ולפופולריות שלה בקרב לקוחות.

חברת סקוריטס- לשרוד את הכל

חברות ביטוח הם גופים סבוכים להפליא המעסיקים עשרות רואי חשבון, עורכי דין ביטוח, מתמטיקאים, אנליסטים וחשבים כדי להציע את הביטוח הזול ביותר תוך צמצום הסיכון והבטחת יכולת תשלום במקרה אסון.

חברות ביטוח טובות נמדדות על פי היכולת שלהם לשרוד אסונות בקנה מידה ארצי או בינלאומי. כאשר כולם סובלים ממשבר כלכלי בו זמנית, זה המקום של הרזרבות הכלכליות של חברות הביטוח לצאת ולהוכיח שהחברה אמינה, בטוחה ויציבה.

אולי זו הסיבה שאנשים בוחרים לסמוך על חברות ביטוח ותיקות כמו סקוריטס, שהוכיחו יכולת ניהול סיכונים ושרידות גם במשברים כלכליים קשים. חברות ששרדו מלחמת עולם ומשברים כלכליים קשים כמו התפוצצות בועת הדוט. קום והמשבר הפיננסי של 2008 – הן בדיוק החברות שאנשים מאמינים שיהיו שם בשבילם בזמנים הכי קשים.