מהו ביטוח חבות מעבידים

באותו נושא

מהו ביטוח חבות מעבידים

לא מעט בעלי עסקים עלולים להיתקל במצבים בהם הם נדרשים לשאת באחריות לפגיעות ונזקי גוף אלו ואחרים הנגרמים לעובדים במסגרת יום העבודה. במקרה כזה, ביטוח

קרא עוד »

מהו ביטוח חבויות?

מציאות חיינו מלאה באתגרים וסיכונים לא צפויים וכדי להתמודד עם אלו, רבים מאתנו בוחרים ברכישת ביטוחים מתאימים. הביטוח יכול להקנות לנו ראש שקט במיוחד במקרים

קרא עוד »

כמה עולה ביטוח לאוטובוס?

אם אתם בעלי אוטובוס או נהגים באוטובוס אתם לבטח מבקשים להעניק לנוסעים שלכם את הנסיעה הבטוחה ביותר, והטובה ביותר על מנת שיחזרו לנסוע עמכם בבטחה.

קרא עוד »

לא מעט בעלי עסקים עלולים להיתקל במצבים בהם הם נדרשים לשאת באחריות לפגיעות ונזקי גוף אלו ואחרים הנגרמים לעובדים במסגרת יום העבודה. במקרה כזה, ביטוח חבות מעבידים הוא הפתרון שיכול לספק הגנה כלכלית ולהבטיח את השקט הנפשי הנדרש. מהו ביטוח זה וכיצד הוא פועל? כל הפרטים כאן.

מהו ביטוח חבות מעבידים ולמה הוא חשוב

ביטוח חבות מעבידים הוא ביטוח עסקי המיועד לכסות את בעל העסק ואת החברה מפני תביעות פיצויים מצד העובדים שנגרמו כתוצאה מפגיעות גופניות, תאונות עבודה או מחלות מקצוע. ביטוח זה מעביר את האחריות לתשלום הפיצויים מהמעסיק לחברת הביטוח, וזאת בהתאם לתנאי הפוליסה. לבעלי עסקים המבוטחים בביטוח זה יש את הביטחון כי במקרים של פגיעה בעובדים בעלי העסקים יספגו פגיעה כלכלית קשה ויוכלו להמשיך ולנהל את העסק בצורה תקינה ופעילה. 

הביטוח מגן על המעסיקים ומספק להם ביטחון שהם למעשה מכוסים בכל מצב שעלול לקרות כמו תאונות עבודה, מחלות מקצוע ועוד. ישנם עוד סוגים של ביטוחים כמובן כמו ביטוח חבות המוצר וחשוב לבדוק לגבי ביטוח זה גם. כאשר אתם רוכשים ביטוח זה חשוב שתהיו מלווים באנשי המקצוע הטובים ביותר למען קבלת הכוונה מתאימה והתאמה אישית לצרכים שלכם.

מהו תפקיד הביטוח במניעה עתידית של נזקים

במקרים של תאונת עבודה העובד עשוי לתבוע מהביטוח הלאומי דמי פגיעה. בנוסף, במקרים רבים יכולים נפגעי תאונות עבודה לתבוע גם את המעסיק. כאן נכנס לפעולה ביטוח זה המאפשר למעסיקים להגן על עצמם מפני תביעות אלו ולמנוע נזקים כלכליים משמעותיים. 

זה הרי ברור שהעובדים הם הנכס החשוב ביותר של כל בית עסק. ביטוח חבויות מאפשר לבעל העסק להעניק לבעלי העסקים שקט נפשי וביטחון בכך שבריאותם ועתידם מוגנים ואף מסייע גם לחברה במניעת מאבקים משפטיים ממושכים ובהתמודדות עם מצבים קיצוניים של פגיעות חמורות או חלילה מוות של עובדיהם. כמו כן חשוב לבדוק גם על ביטוח חבות המוצר המכסה מפני תביעות צרכנים.

אל תוותרו על ליווי מקצועי 

כאשר מדובר על ביטוח אסור לקחת סיכונים. ביטוח חבויות והרחבות נוספות בנוסף לפוליסה הבסיסית מהווים רכיב חשוב ואף קריטי בניהול העסק שלכם. הביטוח מספק הגנה כלכלית ומבטיח שהעובדים יקבלו את התמיכה הנדרשת במקרה של פגיעה ואתם כבעלי העסקים לא תינזקו כלל. חברת הביטוח סקוריטס היא מהחברות המובילות בישראל ומעניקה למבוטחים שלה את השירות הטוב ביותר וזאת באמצעות מחלקות חיתום ותביעות מקצועיות וברמה גבוהה. צרו קשר עוד היום.