לבטח את עצמכם, להרגיש ביטחון

באותו נושא

כמה עולה ביטוח לאוטובוס?

אם אתם בעלי אוטובוס או נהגים באוטובוס אתם לבטח מבקשים להעניק לנוסעים שלכם את הנסיעה הבטוחה ביותר, והטובה ביותר על מנת שיחזרו לנסוע עמכם בבטחה.

קרא עוד »

ביטוח חבויות מה זה

תוכן עניינים מציאות החיים שלנו טומנת בחובה לא מעט אפשרויות לסיכונים ומקרים בלתי צפויים, איתם אנחנו מתמודדים באמצעות חלוקת הסיכון ורכישת ביטוחים מתאימים. כך, תחת

קרא עוד »

המבטחת סקוריטס קיימת עוד מלפני קום המדינה. כיצד הצליחה החברה לשרוד את כל המשברים הכלכליים והביטחוניים של ישראל הצעירה? יצאנו לברר את האמת.

המבטחת סקוריטס היא מורשית של חברת ללוידס האנגלית. בניגוד למרבית חברות הביטוח המוכרות בישראל, סקוריטס אינה פונה למגזר הפרטי אלא מעדיפה להתעסק עם נושאים מורכבים יותר: ביטוח רכבים כבדים (אוטובוסים, משאיות, טרקטורים, מיניבוסים), ביטוח עבודות קבלניות (פרויקטים של תמ"א 38, בניית גשרים וכבישים) וביטוחי עבודה לחברות קבלניות וחברות שמירה.

איך התחילה חברת סקוריטס?

סקוריטס ביטוח התחילה את דרכה כמבטחת קטנה בשלהי מלחמת העולם השניה בשנת 1943. החברה נוסדה כמורשית של ללוידס הבריטית, חברת ביטוח שמתמחה בביטוחי פרויקטים וכלי תנועה בקנה מידה בינלאומי, כולל ביטוח מטוסים וחברות תעופה.

עם הגב של החברה הבריטית, בתוספת ניהול צופה פני עתיד הצמיחו את החברה אט אט מחברה קטנה ושולית במשק הישראלי לאחת החברות הותיקות והמוכרות בישראל בתחום ביטוחי עבודה קבלנית וביטוח רכבים כבדים.

כיצד שרדה סקוריטס כל כך הרבה משברים?

ישראל אינה מדינה פשוטה עבור חברות ביטוח. ב-72 שנותיה, עברה ישראל שבע מלחמות ושבעה מבצעים צבאיים רציניים. בנוסף, סבלה ישראל מתקופות של צנע ותקופה של היפר- אינפלציה. כל תקופה קשה שכזו מערבת מקרים ביטוחיים רבים יחד עם האטה בפעילות של המשק- מה שמוריד את היקף עסקאות הביטוח ופוגע בתזרים של חברות הביטוח.

כדי לשרוד זמנים קשים שכאלה, הקפידה חברת סקוריטס על משטר ניהול סיכונים גם בזמנים הטובים. רזרבות המזומנים העצומות של החברה, הגב הכלכלי של חברת ללוידס האנגלית, תמחור סיכונים טוב ומעל הכל- תשלום מהיר למבוטחים זכאים- כולם יחד תרמו לאמון הגבוה בסקוריטס ביטוח.

מי משתמש בשירותיה של סקוריטס?

סקוריטס ביטוח מספקת ללקוחותיה פוליסות ביטוח בקנה מידה גדול ובינוני. חברות היסעים, חברות קבלניות, חקלאים, בעלי רכבים גדולים, ביטוח משאיות וכלי עבודה הם רק מעט מהנסמכים על שירותיה של סקוריטס.

היציבות והאמינות של סקוריטס, שהוכיחה שהיא יכולה להמשיך לשלם גם כשהעולם כולו סובל ממשבר כלכלי משמעותי, תרמו לפופולריות העצומה של החברה, אשר מבטחת פרויקטים מורכבים וחברות היסעים גדולות.