להרגיש הכי בטוחים בביטוחים

באותו נושא

מהו ביטוח חבות מעבידים

לא מעט בעלי עסקים עלולים להיתקל במצבים בהם הם נדרשים לשאת באחריות לפגיעות ונזקי גוף אלו ואחרים הנגרמים לעובדים במסגרת יום העבודה. במקרה כזה, ביטוח

קרא עוד »

מהו ביטוח חבויות?

מציאות חיינו מלאה באתגרים וסיכונים לא צפויים וכדי להתמודד עם אלו, רבים מאתנו בוחרים ברכישת ביטוחים מתאימים. הביטוח יכול להקנות לנו ראש שקט במיוחד במקרים

קרא עוד »

כמה עולה ביטוח לאוטובוס?

אם אתם בעלי אוטובוס או נהגים באוטובוס אתם לבטח מבקשים להעניק לנוסעים שלכם את הנסיעה הבטוחה ביותר, והטובה ביותר על מנת שיחזרו לנסוע עמכם בבטחה.

קרא עוד »

המבטחת סקוריטס, אחת מחברות הביטוח המוכרות ביותר בשוק ביטוחי הרכבים הכבדים בישראל, חושפת את סוד ההצלחה.

ביטוח – היסטוריה

רעיון הביטוח הוא עתיק כמעט כמו ההיסטוריה האנושית. מאז ימי קדם, ניסו האנשים למצוא דרך לשתף פעולה ביניהם כדי לצמצם את הסיכונים לעצמם. הביטוח הכתוב הראשון שהתגלה היה בבבל העתיקה, שם בוטחו אנשים מפני תשלום חובות במקרה של אסון כמו שיטפון, נכות או מוות.

הרעיון השתכלל עם השנים, ובימי הביניים הוקמו גילדות של סוחרים שהחלו לשלם כולם לקופה משותפת שתבטח אותם במקרה אסון. לאחר מכן קמו חברות הביטוח הראשונות שבזכותם הגענו למצב שכל אדם- בלי קשר לשיוך העסקי, הדתי או המשפחתי שלו- יכול לרכוש ביטוח.

הביטוחים שמספקים סקוריטס וחברות ביטוח אחרות מורכבים הרבה יותר מאותם ביטוחים עתיקים, אך הם מבוססים על אותם שתי אלמנטים בסיסיים: 

  1. אנשים רבים משלמים סכום קטן וקבוע לתוך קופה משותפת.
  2. במקרה אסון, נהנים המבוטחים מפיצוי גדול בהרבה מהסכום ששילמו לקופה.

 סקוריטס – להיות חלק ממשהו גדול יותר

מודל ההצלחה של סקוריטס נבנה תוך הישענות על שתי עקרונות יסוד אלה. המודל קובע כי הקריטריון החשוב ביותר להצלחה הוא אמון הציבור. ככל שיותר אנשים מאמינים שהסכום שהם משלמים הוא אכן נמוך באופן יחסי לפיצוי שהם יקבלו, ושהם עתידים לראות פיצויים גדולים במקרה אסון- כך ניתן לצרף יותר אנשים אל ההצלחה, להגדיל את יציבות החברה ולהוריד את מחירי הביטוחים.

ואכן, סקוריטס מוכרת כחברת ביטוח אמינה ויציבה המשלמת את חובותיה בשמחה. חברת סקוריטס נוסדה עוד לפני קום המדינה ושרדה אסונות, מלחמות ומשברים כלכליים. לחברה יש את הגב של חברת ללוידס הבינלאומית ומעל הכל, היא מקפידה על תשלום מלא ומהיר של החובות הביטוחיים שלה. כך חברת סקוריטס יכולה להבטיח לשמור על האמון של לקוחותיה.

ביטחון מעל הכל

ביטחון הלקוחות הוא הנכס החשוב ביותר עבור חברת ביטוח, וסוד ההצלחה של סקוריטס. חברת הביטוח סקוריטס מספקת ביטוחים מותאמים אישית המבטיחים גם לבעלי הפרויקטים המורכבים ביותר שהם יכולים להיות רגועים שבזמן אסון, תמיד יהיה שם מישהו בשבילם.