סקוריטס ביטוח חושפת הכל

באותו נושא

מהו ביטוח חבות מעבידים

לא מעט בעלי עסקים עלולים להיתקל במצבים בהם הם נדרשים לשאת באחריות לפגיעות ונזקי גוף אלו ואחרים הנגרמים לעובדים במסגרת יום העבודה. במקרה כזה, ביטוח

קרא עוד »

מהו ביטוח חבויות?

מציאות חיינו מלאה באתגרים וסיכונים לא צפויים וכדי להתמודד עם אלו, רבים מאתנו בוחרים ברכישת ביטוחים מתאימים. הביטוח יכול להקנות לנו ראש שקט במיוחד במקרים

קרא עוד »

כמה עולה ביטוח לאוטובוס?

אם אתם בעלי אוטובוס או נהגים באוטובוס אתם לבטח מבקשים להעניק לנוסעים שלכם את הנסיעה הבטוחה ביותר, והטובה ביותר על מנת שיחזרו לנסוע עמכם בבטחה.

קרא עוד »

רוצים לקבל הצצה אל ראשם של בעלי העסקים הגדולים בישראל? סקוריטס חושפת את הפרויקטים המוזרים ביותר שהיא התבקשה לכסות.

כאשר חברות בנייה קבלניות, חברות היסעים ורכב כבד או חברות שמירה רוצות להתחיל פרויקט חדש, הן ישר פונות אל חברת סקוריטס, המתמחה בביטוחים בהתאמה אישית. מרבית הפונים מגיעים עם בקשות סטנדרטיות למדי, אך כל כמה זמן צצה בקשה מוזרה לכיסוי ביטוחי. נציג סקוריטס ביטוח שיתף אותנו בסיפורים המוזרים ביותר שהוא נתקל בהם. מי אמר שביטוח זה משעמם? 

מי משלם כשבניין נופל?

סקוריטס מבטחת מיזמים מורכבים כמו פרויקטים של תמ"א 38, בניית בנייני מגורים ומבני מסחר, הקמת גשרים וחפירת מנהרות. 

כאשר חברות מתחילות פרויקט בינוי מורכב, ישנם אלמנטים ביטוחיים רבים שצריך לתת עליה את הדעת: ביטוח העבודה, ביטוח כלי העבודה, ביטוח נזק צד ג', ביטוח תאונות עבודה ועוד. אלמנטים אלה, כל אחד בפני עצמו, עולים הרבה כסף לחברות הבנייה ולכן הם מעדיפים לכנס הוצאות ולבטח את הפרויקט בתור פרויקט- מול חברת ביטוח אחת. כאן נכנסת חברת סקוריטס ומספקת פוליסת ביטוח עם כיסוי מלא לכל האלמנטים השונים של הפרוייקט.

בקשה מוזרה: "במסגרת פרויקט תמ"א 38, ביקשו דיירים שנבטח אותם במקרה והקבלן שהם בחרו יתברר כקבלן גרוע שעושה עבודה לא טובה. הסכמנו לבטח אותם, אבל בגדול אנחנו ממליצים לאנשים לבדוק שהם סומכים על הקבלן לפני שהם חותמים על מסמך שמאשר לבנאדם להרוס להם את הבית.."

לפעמים ביטוח רכב זו אחריות כבדה 

חברת סקוריטס מתמחה בכיסוי המיועד למערכי הסעים, ציי כלי רכב ורכבי עבודה כבדים.

המגוון אותו מכסה סקוריטס הוא עצום. היא מכסה חברות קטנות עם מיניבוסים בודדים וחברות המנהלות מערכי היסעים עם עשרות אוטובוסים המסיעים תיירים ותלמידים בכל רחבי הארץ, משאיות תובלה, צמ"ה (ציוד מכני הנדסי), חברות העובדות עם משרד הביטחון ועוד.

בקשה מוזרה: "ילד קטן, בן 4-5 אולי, התקשר כדי לבקש ממנו שנבטח את האוטובוס צעצוע שלו. עד היום אנחנו לא יודעים איך הוא הגיע אלינו ואם זו היתה מתיחה, אבל כל המשרד צחק אחר כך במשך שעות".

סקוריטס ביטוח – שומרים על השומרים

הוראות החוק דורשות מחברות שמירה ואבטחה רכישת ביטוח עבור השומרים והמאבטחים שלהן. חברת סקוריטס מספקת ביטוח העונה על כל דרישות החוק, לרבות ביטוח צד ג', ביטוח אחריות מקצועית במקרה מחדל או כישלון בשמירה וביטוח חבות מעביד.

מקרה מוזר: "קיבלנו שיחת טלפון ממישהו שסיפר שבלילה הקודם הוא עבד כשומר ב"שחור" (בלי ביטוח), נרדם בשמירה והמפעל שהוא שמר עליו נפרץ. הוא ביקש לקנות ביטוח בדיעבד כדי להגן על עצמו מתביעה של בעלי העסק. הוא נשמע כל כך מסכן, אבל הסברנו לו בסבלנות שביטוח לא קונים אחרי שהמקרה הביטוחי קרה, אלא לפני… אנחנו לא יודעים מה קרה איתו אבל לצערנו זה מה שקורה למי שעובר על החוק".