ביטוח חברת כוח אדם

שירותים נוספים

חברות כח אדם, או חברות קבלניות, הינן חברות המספקות שירותי מיקור חוץ לבתי עסק הזקוקים לעובדים. חברות כח אדם מתמודדים עם לא מעט תביעות ממגוון רחב של סיבות. תביעות של חברות כח אדם לא תמיד מגיעים מהעובדים דווקא אלא יכולים להגיע גם מעמותות להגנה על תנאי עובדים או מלקוחות לא מרוצים.

מדוע זקוקות חברות כוח אדם לביטוח ייעודי?

חברות כח אדם מתמודדות עם תנאי העסקה ייחודיים. מצד אחד, חברות אלה נחשבות המעסיק הישיר של עובדיהם, והם האחראים להם מבחינת זכויות עובדים, תנאי עבודה נאותים, ושכר. מצד שני, העובדים שלהם אינם עובדים במשרדי החברה אלא נשלחים לעבוד תחת "מעסיקים" אחרים אשר הם נתונים למרותם.

המשמעות היא שיכולה להתרחש פגיעה בזכויות העובד מבלי שחברת כוח האדם תהיה בכלל מודעת לבעיות אלה. ביטוח חברת כוח אדם מגן על חברת כוח האדם מפני תביעה של עובדים אשר מאמינים שתנאי ההעסקה שלהם לא היו הוגנים.

ביטוח חברת כוח אדם – להבטיח לעצמכם שקט נפשי 

כחברת כוח אדם, אתם לא יכולים להישאר עם "יד על הדופק" לגבי כל עובד שלכם. חברות כח אדם לרוב עובדות תחת מודל רווח מצומצם שאינו מספק הון עצום להתמודדות עם תביעות קנטרניות. ביטוח חברת כוח אדם יבטיח שלא תאלצו להתפשר עם עובד קנטרני רק בגלל המחיר של מאבק בבית משפט, וכן מספק לכם הגנה במקרה של תביעות מוצדקות.

בנוסף, ביטוח חברת כוח אדם מספק לכם הגנה מפני לקוחות לא מרוצים אשר חושבים לתבוע אתכם בגין ההתנהגות של עובדיכם. לקוחות אלה יכולות להיות חברות רבות עוצמה ורבות משאבים. הבטיחו לעצמכם שקט נפשי באמצעות רכישת ביטוח חברת ביטוח מקיף המגן עליכם מפני כל תאונת עבודה או טענה של עובדיכם או לקוחותיכם.

למה לבחור סקוריטס?

חברת הביטוח סקוריטס הינה אחת מגופי הביטוח הוותיקים במזרח התיכון. פעילותה העסקית החלה לפני קום המדינה, כמורשה של חתמי לוידס וכנציגה בכירה של חברות ביטוח זרות בישראל כגון סיגנא וקורנהיל.

במהלך השנים התמחתה סקוריטס והתמקצעה בתחום ביטוח רכב כבד, רכבי היסעים וציוד הנדסי. בנוסף, החברה פיתחה התמחות בתחום ביטוח חברות השמירה / ניקיון / כח אדם.

כיום נחשבת סקוריטס כאוטוריטה המקצועית המובילה בתחום תוך שילוב ידע ונסיון אשר נצבר במהלך שנות פעילותה עם הגופים הגדולים במשק.

רמת השירות, הגישה המקצועית והחוסן הפיננסי של תאגיד הענק הבינלאומי לוידס מאפשרים לנו כאן בסקוריטס לספק פתרונות ביטוח מקיפים ותחרותיים בכל הקשור לביטוח העסק.

 

 

אנחנו זמינים
צרו איתנו קשר