ביטוח שרברבים / אינסטלטור

שירותים נוספים

ביטוח שרברבים / אינסטלטור

בין אם אתה אינסטלטור פרטי או מסחרי, אתה נתקל בסיכונים ייחודיים בעת התקנת ותיקון מערכות אינסטלציה. נוסף על כך, עסק האינסטלציה שלכם מתמודד גם עם הרבה מאותם סיכונים שעומדים בפני בעלי עסקים קטנים, כמו נזק לרכוש או אובדן מסמכים חשובים.

בואו נסתכל על כיסויי ביטוח שרברבים שסקוריטס מציעה כדי לעזור לכם להגן עליכם מפני סיכונים אלה.

מהו ביטוח אינסטלטורים?

כדי לעזור בהגנה על העסק הקטן שלך, חשוב לרכוש פוליסת ביטוח שרברבים, המכונה גם ביטוח עסקי לאינסטלטורים.

ביטוח עסקי מסייע בהגנה על העסק שלך באותו אופן שבו ביטוח בעלי בתים מסייע בהגנה על הבית והרכוש שהם. ביטוח בעלי עסקים משלב את כל הכיסויים הנדרשים בפוליסה אחת, כך שניתן לחסוך בהוצאות ביטוח על רכב העבודה, המכשירים ועוד, תוך הגנה על עסק האינסטלציה שלך.

אילו כיסויים נכללים בביטוח שרברבים?

ביטוח שרברבים כולל בתוכו כמה סוגי כיסויים:

ביטוח אחריות כללית

ביטוח אחריות כללית מסייע בהגנה מפני תביעות בגין נזקי גוף או נזק לרכוש. הביטוח מגן עליך אם לקוח נפצע בזמן העבודה, או אם אתה פוגע ברכוש הלקוח שלך בעת ביצוע עבודות צנרת.

כיסוי אחריות כללי יכול גם לסייע בהגנה מפני טענות מסוימות של לשון הרע והוצאת דיבה. עם זאת, זה לא מגן עליך מפני טעויות הקשורות לשירותי האינסטלציה שלך. ביטוח אחריות מקצועית תגן עליך מפני סוגים אלה של תביעות.

ביטוח אחריות מקצועית

בעולם אידיאלי כל עבודה תעבור בצורה חלקה. אבל לצינור או לברז שאינם מתאימים עלולות להיות השלכות הרות אסון על הלקוח שלך ועל המוניטין שלך.

אם אתה גורם לדליפה בבית הלקוח או בבית עסק בו ביצעת תיקון, אתה עלול להידרש לשלם פיצויים בגובה עשרות ומאות אלפי שקלים לתיקון הרכוש הפגוע – בנוסף להוצאות משפט יקרות.

ביטוח אחריות מקצועית יכול לסייע בכיסוי פיצויים ועלויות משפטיות אם משהו נפגע כתוצאה מעבודתך.

ביטוח רכוש

ביטוח רכוש מסחרי מכסה את הציוד הפיזי של עסק האינסטלציה שלך וכן של משרדך (אם יש לך). בנוסף, ניתן לרכוש פוליסת ביטוח לרכב המשמש אותך לצורך העסק. אנו מציעים מספר אפשרויות כיסויי ביטוח לאינסטלטורים שיעזרו בתשלום להחלפה או לתיקון הכלים והציוד של העסק.

 

הוסף בקלות כיסויים אופציונליים לפוליסת ביטוח האינסטלציה שלך>>

אנחנו זמינים
צרו איתנו קשר