ביטוח עבודות גינון

שירותים נוספים

היכולת לעבוד בטבע, במקום לשבת במשרד כל היום, היא אחת ההטבות המרכזיות של עבודה בגינון. אך לעבודה בחוץ יש סיכונים, במיוחד כאשר עובדים שעות ארוכות תוך שימוש בכלים יקרים וחדים לעבודה על צמחים ועצים שיכולים להיות כבדים ומסוכנים. וכשהעבודה משתנה עם עונות השנה, חשוב למצוא חברת ביטוח גמישה שיכולה להתאים את הביטוח לצרכים של העבודה.

אנו מאפשרים ללקוחותינו לבחור מתוך מגוון אפשרויות ביטוח עבודות גינון ליצירת כיסוי מתאים לעסק שלך, תוך גמישות רבה בהתאם לצרכים של העבודה שלך. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר לביטוח עבודות גינון>>.

מה מכסה ביטוח עבודת גינון?

ביטוח אחריות מקצועית

כיסוי של כל אירוע ביטוחי שקורה בעקבות עבודות הגינון שביצע המבוטח. בין אם מדובר בענף עץ שנפל על רכב חונה, פגיעה בגדר בזמן שימוש במסור חשמלית לגיזום ענפים או איבוד שליטה על מכונת גיזום – אנחנו נהיה שם כדי להבטיח שטעות אחת לא תהרוס את המשך הקריירה והביטחון הפיננסי שלך.

ביטוח ציוד

גנרטור, מסור חשמלי ומכסח דשא הם רק חלק מהכלים המשמשים גננים לעבודתם היומיומית. כלים אלו יקרים מאוד וכל תקלה או בעיה בתפקוד שלהם יכולה להשבית גנן ולהוות עול כלכלי עצום לצורך רכישתם מחדש. כדי להגן על גננים, אנו מציעים ביטוח ציוד גננות הכולל ביטוח כלים חשמליים והידרואליים וביטוח כלי גינון לא חשמליים.

ביטוח חבות מוצר

במסגרת עבודת הגינון מספק הגנן "מוצר" מוגמר ללקוח שלו – גינה שהיא על פי בקשתו של הלקוח. אך מה אם הגנן שתל בטעות צמח שהבעלים אלרגי אליו, בניגוד לבקשתו? או מה אם העץ ששתל הגנן גורם נזק ליסודות הבית או לצנרת? ביטוח חבות מוצר מבטיח הגנה מפני כל תקלה או פגם שיכולים להתרחש בתהליך הגינון.

ביטוח חבות מעביד

מעסיק עובדים תחתיך? אל תוציא אותם לעבודה מסוכנת, עם כלים חדים וענפי עת כבדים בלי ביטוח חבות מעביד! ביטוח חבות מעביד מאפשר לך להעסיק את העובדים שלך בשלווה ובנחת, ולספק להם את תנאי העבודה הבטוחים והטובים ביותר עבורם מבלי לדאוג להישרדות הכלכלית של העסק שלך במקרה פציעה.

אנחנו זמינים
צרו איתנו קשר