ביטוח מתקיני מערכות מיזוג אוויר

שירותים נוספים

דמיינו את הסיטואציה הבאה: אתם קוראים ידיעה קצרה על ריקול (recall) ענק לעשרות אלפי מעדנים שהתקלקלו בדרך אל החנות. משפט אחד תופס את תשומת ליבכם: "משאית הקירור יצאה מתיקון יומיים לפני התקלה במערכת שגרמה לעשרות אלפי מוצרים להתקלקל ולילד בן 6 להתאשפז לאחר שלקה בקלקול קיבה חריף". זיעה קרה מכבסה את מצחכם, ואתם בודקים את יומן הפעילות שלכם… כן, תיקנתם משאית קירור של אותה החברה לפני שלושה ימים. הטלפון מצלצל ועל הקו מוטחות בכם שאלות קשות והמילים "תביעה" ו"פיצויים" עפות באוויר. אם רק היה לכם ביטוח…

למה כל כך חשוב לעשות ביטוח מתקני מערכות מיזוג אוויר?

ביטוח מתקני מערכות מיזוג אוויר הוא ביטוח ייעודי המוצע לאנשים שמקצועם עוסק בתיקון מערכות קירור, חימום ומיזוג אוויר, בייחוד מקררים ומקפיאים תעשייתיים, מערכות מיזוג אוויר למעבדות וחדרי שרתים ומערכות מיזוג לבתי חולים. מטרת הביטוח להגן על איש המקצוע מכל תביעה או נזק כתוצאה מטעויות או רשלנות בעבודה. 

חברות רבות רואות ביטוח זה כביטוח חובה ומסרבות לעבוד עם מתקני מערכות מיזוג אוויר לא מבוטחים, מתוך חשש שבמקרה תקלה, לא יהיה בידי המתקין סכום גדול מספיק לכיסוי הנזק שיכול להצטבר ולהגיע לכדי מיליונים רבים.

מה מכסה ביטוח מתקני מערכות מיזוג אוויר?

  • נזק למוצרים שהיו צריכים להישמר בתנאי טמפרטורה מסוימים והתקלקלו כתוצאה מתקלה במערכת.
  • כיסוי הוצאות רפואיות ופיצוי אנשים שנפגעו כתוצאה מהתקלה
  • הוצאות משפט
  • פיצוי בגין עוגמת נפש
  • נזק לצד ג' בעת עבודה על מערכות מיזוג אוויר
  • ועוד

ביטוח מתקני מערכות מיזוג אוויר  – רק אצל סקוריטס

חברת הביטוח סקוירטס מציעה מגוון ביטוחים לבעלי עסקים מכל הסוגים. היותנו חברת בת של חברת הביטוח הבינלאומית ללויד מאפשר לנו להציע ביטוחים מותאמים אישית למגוון מקצועות קשים לביטוח.

בזכות המומחיות, הניסיון והמיגע שלנו אנו יכולים להציע ביטוח מתקני מערכות מיזוג אוויר במחירים תחרותיים ועם אפשרויות כיסוי גמישות ורחבות. לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון 03-7525200 או השאירו פרטים בטופס יצירת קשר ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו זמינים
צרו איתנו קשר