ביטוח מתקיני מערכות כיבוי אש

שירותים נוספים

הקמת מערכות מתזי אש יכולה להיות תהליך מפרך וארוך. קבלני מתזי אש מתמודדים עם סיכונים ייחודיים והגנה על האינטרסים שלהם עלולה להיות מאתגרת.

עם ההתקדמות הטכנולוגית ופיתוחים חדשים שהפכו את מוצרי כיבוש האש לטובים יותר, הפך שוק מתזי האש משוק צדדי המעסיק רק לקוחות שמחוייבים לכך מטעם המדינה, לשוק עצום הזוכה כל שנה ליותר ויותר לקוחות המחפשים להגן על עצמם ועל רכושם מפני אש. קצב הבנייה הגובר של יחידות מסחריות כולל משרדים, חנויות קמעונאיות, מרכזי מסחר, מרכזי בידור, בתי חולים ובתי ספר מזרז את הביקוש למתקני כיבוי אש בישראל

למה חשוב לרכוש ביטוח מתקיני מערכות כיבוי אש?

כאשר בעלי עסקים, בעלי בתים ואחראים על מוסדות ציבור מזמינים מתקיני מערכות כיבוי אש אליהם למבנה, הם סומכים על מתקיני המערכות שהמערכת:

  1. תעבוד כשורה בעת שריפה
  2. לא תופעל בהיעדר שריפה

ואכן, במרבית המקרים פועלים מערכות הכיבוי בדיוק כפי שהם אמורים לעבוד. אולם במקרים מסוימים, בין אם בשל תקלה במערכת או בשיטת ההתקנה, יכולה המערכת לתפקד שלא כראוי וכתוצאה מכך לגרום לנזק משמעותי לבעלי הנכס.

ביטוח מתקיני מערכות אש מגן על מתקיני מערכות אש מפני חשיפה לתביעות בעקבות תפקוד לקוי של המערכת. הביטוח מכסה הן מקרים שבהם המערכת לא פעלה בעת שריפה כפי שהיתה אמורה לפעול, והן נזקים לרכוש כתוצאה מהפעלה מיותרת שלו (לדוג' ציוד אלקטרוני, ריהוט, סחורה, מלאי וכו').

למה לבחור סקוריטס?

אננו בסקוריטס פיתחנו רמת מומחיות גבוהה בכל הנוגע לביטוח של נושאי נישה וביטוחים מיוחדים. הבנה מוצקה של תעשייה מיוחדת זו גרמה לנו להיות כשירים במיוחד לעזור ללקוחותינו לפתח תוכניות ניהול סיכונים המותאמות במיוחד לתעשיית הגנת האש. יש לנו מוניטין מצוין עם לקוחותינו של ביטוח מתקיני מערכות כיבוי אש .

כבעל עסק עצמאי, אין מאחוריכם גוף גדול וחזק שיכול להגן עליכם בעת משבר. בשביל זה אנחנו פה – להיות הגב שלכם בכל מקרה ביטוחי. היותנו מומחיים בתחום מיוחד זה מאפשר לנו להציע לכם ביטוח עם כיסוי מקסימלי, במחיר מעולה.

אנחנו זמינים
צרו איתנו קשר