ביטוח חברות מיחזור ופינוי אשפה

שירותים נוספים

ביטוח חברות מיחזור ופינוי אשפה

רוב העסקים בענף פינוי האשפה מודעים לכך שיש מעט מאוד מבטחים שמוכנים להציע ביטוח פינוי פסולת, פוליסות פינוי פסולת וביטוח לחברות מיחזור.

סקוריטס מתמחה בביטוחים מיוחדים. אנו יכולים לספק פתרונות ביטוח לכל סוגי החברות העוסקות בעסקי פסולת ומיחזור, כולל:

  • חברות ניהול פסולת
  • נהגי משאיות פינוי אשפה
  • תחנות העברה
  • אתרי הטמנה
  • פעולות משרפה
  • מתקני מיחזור חומרים
  • ניתן להכיל חומרים מסוכנים (כולל אסבסט) בפוליסת ביטוח פינוי פסולת.

הצוות שלנו יכול לארגן פוליסות ביטוח פינוי פסולת שתוכננו במיוחד עבור חברות מיחזור.

למה חשוב לרכוש ביטוח חברות מיחזור ופינוי אשפה?

אורחות חיים מודרניים הביאו לגידול עצום בייצור הפסולת בישראל מאז קום המדינה ועד היום. חברות ניהול פסולת וחברות פינוי אשפה נהנים מגישה לשוק הולך וגדל שאינו מראה סימני עצירה או האטה.

אמנם איסוף האשפה הוא חיוני לכל עסק, לכל בית ועיר, אך הוא עמוס בסכנה – עקב עבודת יתר של הנהג ועייפות, קריסות ושריפות באשפה, שלא לדבר על "מיץ" אשפה מזוהם שנשפך ברחוב או פוגע בבריאות הנהגים.

כאשר לוקחים בחשבון את כל האמור לעיל, ניתן להתחיל לראות את הסכנות. קשה גם למזער את הסיכונים הנלווים לפינוי פסולת. אשפה תמיד תצטרך להיפטר, ומכונות יקרות תמיד יידרשו כדי לסייע בהסרתה.

סיכונים נוספים הקשורים לפינוי פסולת הם:

חפצים נופלים.
חפצים מסוכנים.
חומרים מסוכנים.
חשיפה למזג אוויר קשה.
נזק פיזי.

מה מכסה ביטוח חברות מיחזור ופינוי אשפה?

אנו נבטיח שכל אחד מחלקי העסק שלך יהיו מכוסים; אנו יכולים לכסות נזקים פיזיים, אחריות ומטען, אפילו כיסוי הוצאות גרירה. בנוסף, אנו מציעים חיתום גמיש, מומחיות בניהול סיכונים (גם סיכונים קשים), גב כלכלי חזק ומומחיות בניהול תביעות.

חברת סקוריטס מציעה מומחיות רבה בענף ועשרות שנות ניסיון בביטוח חברות מיחזור ופינוי אשפה. כתוצאה מכך אנו יכולים להציע כיסוי אחריות מותאם אישית עבור תחומים שמבטחים אחרים אינם יכולים לטפל בהם. זה כולל את ביטוח משאיות האשפה שלנו, ביטוח למובילי פסולת וביטוח לחברות מיחזור.

 

אנחנו זמינים
צרו איתנו קשר