ביטוח בודקי מתקני הרמה

שירותים נוספים

ביטוח בודקי מתקני הרמה

אנו מציעים ביטוח בודקי מתקני הרמה עבור מפקחים ומהנדסים שתפקידם לאתור תקלות במגוון מתקני הרמה: מנופים, מלגזות, מתקני הרמה הידרואלים, מתקני הרמה חשמליים, מלגזונים, מאספת הזמנות ועוד. הביטוח כולל כיסוי אחריות מקצועית, ביטוח צד ג', ביטוח מוצר, ביטוח חבות מעסיק ועוד. 

ביטוח בודקי מתקני הרמה – לשמור על הבטיחות של כולם

תפקידם של בודקי מתקני הרמה הוא לדאוג לתקינות ולבטיחות של המתקן שתחת אחריותם. אחריות זו כוללת פיקוח על תחזוקה שוטפת, התרעה על תקלות מבניות או נקודתיות שנמצאו במתקני ההרמה, ובדיקת העמסה לשמירה על תקנות הבטיחות בתעשייה. 

כבודקי מתקני הרמה, האחריות שלכם אולי אינה כוללת פתרון בעיות מכניות, הזמנת חלקים וביצוע תיקונים. אך מוטלת עליכם חובת התרעה וידוע, ובמידה ולא סיפקתם את כל המידע לא זקוקים האנשים האמונים על תיקון המתקנים, אתם חשופים לתביעות נזיקין במקרה של תקלה במתקן.

חובות בודקי מתקני הרמה:

לבודקי מתקני הרמה ישנם חובות רבות הנוגעות לאופי הבדיקה. עליהם לבצע בדיקות תחזוקה מונעות, בדיקת עומס, מנגנוני הפעלה, מערכות בקרה, מערכות בלימה, רכיבים הידראוליים ופנאומטיים, ציוד חשמלי ועוד. ביטוח בודקי מתקני הרמה נדרש כתנאי בסיס להעסקת בודקי מתקני הרמה בקרב מרבית החברות הגדולות והמבוססות בשוק. עם זאת, רכישת ביטוח בודקי מתקני הרמה יכול להיות עיסוק לא פשוט כלל: מעט מאוד חברות מציעות ביטוח בודקי מתקני הרמה בשל המורכבות של הביטוח.

חברת סקוירטס – מס' 1 בביטוח בודקי מתקני הרמה

חברת סקוריטס היא החברה הטובה ביותר בישראל לביטוח אנשי מקצוע וביטוחים לא שגרתיים. אני מציעים פוליסות ביטוח גמישות ומותאמות אישית לצרכי בעל העסק. הכיסוי רחב שלנו כולל, אך לא מוגבל, לביטוח אחריות מקצועית, ביטוח כלי רכב, ביטוח צד ג', ביטוח מוצר, ביטוח חבות מעסיק ועוד. . 

ביטוח בודקי מתקני הרמה מאפשר לכם לעבוד ברוגע ובבטחה ולספק את השירות שלכם על הצד הטוב ביותר, מבלי לחשוש מפני תביעה משפטית של הלקוחות, העובדים או צד ג' אחר.

 

צרו קשר עוד היום לרכישת חבילת ביטוח לבודקי מתקני הרמה>>

אנחנו זמינים
צרו איתנו קשר