ביטוח סחורה בהעברה וחבות המוביל

ביטוח סחורה בהעברה – הכי בטוח הכי טוב

חברות רבות מבצעות במסגרת פעילותן השוטפת הובלה של סחורה ממקום למקום. סחורה זו יכולה להיות מלאי מוצרים, חומרי גלם, ציוד עבודה, או כל רכוש אחר המשמש לצורך הפעילות העסקית השוטפת.

הסיכונים בדרך אל היעד

סחורה בהעברה חשופה לסיכונים רבים בהן אבדן, גניבה, השמדה או קלקול. 

ביטוח סחורה בהעברה מכסה אבדן או נזק לרכוש המבוטח בעת העברתו בכלי רכב, עד להגעתו ליעד הסופי, בתחום השטח הטריטוריאלי המצוין בפוליסה בכפוף לתנאים הרשומים בפוליסה המכסה סיכונים אלה. 

סוגי ביטוח: סחורה בהעברה

קיימים שני סוגי ביטוח סחורה בהעברה:

1. ביטוח בסיסי:

מספק מענה לסיכונים מוגדרים מראש של אש, התפוצצות, התנגשות מקרית והתהפכות של כלי הרכב. 

2. ביטוח מורחב:

מספק מענה רחב יותר וכיסוי נזק הקורה כתוצאה מכל הסיכונים הכרוכים בהעברה ואשר אינם מוחרגים בכיסוי, לרבות טעינה ופריקה של הסחורה.

מי צריך להוציא ביטוח סחורה בהעברה?

א. בעלי הסחורה – הגנו על הסחורה ועל הכסף שלכם וריכשו ביטוח סחורה בהעברה. זיכרו- אפילו תאונת דרכים יחידה או קלקול במנגנון הקירור של משאית אחת בלבד עלולים לגרום לכם לנזק של עשרות- אם לא מאות- אלפי שקלים.

ב. בעלי חברת הובלות – כאשר הנהגים שלכם מובילים סחורה, אתם נחשבים האחראים על כל נזק שעלול להיגרם לסחורה. כאשר אתם בעלים של חברת הובלות, ישנו סיכוי גבוה לתקלות ובעיות במהלך העברת הסחורה וחשוב שתגנו על עצמכם באמצעות רכישת ביטוח סחורה בהעברה.

ביטוח סחורה בהעברה עם סקוריטס

הניסיון הרב של סקוריטס בטיפול בביטוחים מסוג זה, מאפשר לנו לסייע לך הלקוח בעריכת פוליסת הביטוח המתאימה ביותר ולטפל ביעילות ובמהירות בתביעות בעת הצורך.

אנו מתמחים בביטוח סחורה בהעברה ויודעים לתפור ללקוח כיסוי מרבי המתאים לאופי הסיכון והכיסוי הנדרש.

​סקוריטס מציעה מחירים אטרקטיביים והסדרי תשלום נוחים.
כשאתה מבוטח בסקוריטס אתה יודע שעומדת מאחוריך סוכנות ביטוח איכותית, שתדאג לך בעת הצורך.

למה לבחור סקוריטס?

חברת הביטוח סקוריטס הינה אחת מגופי הביטוח הוותיקים במזרח התיכון. פעילותה העסקית החלה לפני קום המדינה, כמורשה של חתמי לוידס וכנציגה בכירה של חברות ביטוח זרות בישראל כגון סיגנא וקורנהיל.

במהלך השנים התמחתה סקוריטס והתמקצעה בתחום ביטוח רכב כבד, רכבי היסעים וציוד הנדסי. בנוסף, החברה פיתחה התמחות בתחום ביטוח חברות הובלה.

כיום נחשבת סקוריטס כאוטוריטה המקצועית המובילה בתחום תוך שילוב ידע ונסיון אשר נצבר במהלך שנות פעילותה עם הגופים הגדולים במשק.

השירות מעל הכול

רמת השירות, הגישה המקצועית והחוסן הפיננסי של תאגיד הענק הבינלאומי לוידס מאפשרים לנו כאן בסקוריטס לספק פתרונות ביטוח מקיפים ותחרותיים בכל הקשור לביטוח העסק.