ביטוח משאיות

ביטוח משאיות

ביטוח משאיות הינו תחום ייחודי בענף הביטוח הממונע , מורכבות הפוליסה ורמות הסיכון הגבוהות מחייבות טיפול ע"י מבטח מקצועי המתמחה בתחום .

ביטוח משאיות – רק אצל המומחים

סקוריטס ביטוח, הינה אחת מגופי הביטוח הוותיקים במזרח התיכון , פעילותה העסקית החלה לפני קום המדינה, כמורשה של חתמי ללוידס וכנציגה בכירה של חברות ביטוח זרות בישראל כ- סיגנא וקורנהיל.

במהלך השנים התמחתה סקוריטס והתמקצעה בתחום ביטוח רכב כבד , היסעים והנדסי .

כיום נחשבת סקוריטס כאוטוריטה המקצועית המובילה בתחום תוך שילוב ידע ונסיון אשר נצבר במהלך שנות פעילותה כלפי הגופים הגדולים במשק.

שירות לפני הכול

רמת השירות הגישה המקצועית והחוסן הפיננסי של תאגיד הענק הבינלאומי לוידס מאפשרים לנו בסקוריטס לתת גם לך פתרון ביטוח מקיף ותחרותי לכל עניין וצורך בשמירה על הציוד היקר לך מכל .

 

ביטוח משאיות – סעיפים חשובים לשנת 2023

ביטוח משאיות הוא אחד הביטוחים שמבטיחים לא רק את הנהגים ומעסיקיהם אלא גם אחרים משום שכל נזק שנגרם על ידי משאית הוא הרבה יותר גדול ומוסכן מכל נזק שגרם על ידי רכב פרטי או קטן יותר. בשנים האחרונות יש יותר דגש על הביטוח של המשאיות והבטחת המצב התקין שלהן משום שהן הפכו להיות יותר שכיחות בדרכים ככל שעולה נפח התעבורה למטרות הובלה מנמלים ובין מרלוגים ועסקים. יש כמה סעיפים שחשוב מאוד לשים אליהם לב כדי להבין עד כמה זה יהיה אפילו עוד יותר חשוב בשנת 2023.

דוח עבר ביטוחי

הסעיף החשוב והרלוונטי ביותר עבור מי שצריך ביטוח משאיות הוא דוח עבר ביטוחי שמוכר גם בשם הנפוץ דוח תביעות לביטוח שאותו אפשר להוציא ממאגר הר הביטוח. הדוח מפרט את כל התביעות בשלוש השנים האחרונות וזה מה שקובע בסופו של דבר את גובה הפוליסה שתשלמו ואת הסעיפים של ביטוח ומי יסכים לבטח אתכם. זה קובע גם את גובה ההשתתפות העצמית ואת כל מה שחשוב לדעת על צד ג' ויש לזה השפעה מכרעת על התנאים של השתתפות במכרזים, שזה בדרך כלל מה שחשוב לבעלי משאיות ולנהגים. ללא הצגת דוח מלא ואמיתי משלוש השנים האחרונות לא תיקבע ההנחה שלכם בדמי השתתפות עצמית וזה צריך להיות האינטרס שלכם להציג אותו.

חברות ביטוח מתמחות בלבד

חברות ביטוח כלליות שעוסקות בכמה תחומים לא יכולות בדרך כלל להכיר לעומק את הסיכונים ואת הצרכים של נהגים ובעלי משאיות ביטוח משאיות הכי טוב לעשות אצל מבטחים שיש להם את כל הידע והניסיון בתחום של ביטוח בעלי מקצוע וציוד מקצועי, כמו חברת סקוריטס. הידע הזה הופך אותן למי שמבין מה חשוב באמת לבטח ומה אסור לוותר עליו, יחד עם כל מה שמוכר ונהוג בתחום זה ורצוי להמליץ עליו כדי להוסיף כיסוי ביטוחי שמתאים לכם. ככל שיש יותר מבוטחים מהתחום שלכם כך יש יותר ידע רחב להישען עליו, כי מה שקרה לאחרים בוודאי עלול לקרות לכם וכדאי מאוד להתכונן לקראתו.