ביטוח חבות מעבידים

באותו נושא

כמה עולה ביטוח לאוטובוס?

אם אתם בעלי אוטובוס או נהגים באוטובוס אתם לבטח מבקשים להעניק לנוסעים שלכם את הנסיעה הבטוחה ביותר, והטובה ביותר על מנת שיחזרו לנסוע עמכם בבטחה.

קרא עוד »

ביטוח חבויות מה זה

תוכן עניינים מציאות החיים שלנו טומנת בחובה לא מעט אפשרויות לסיכונים ומקרים בלתי צפויים, איתם אנחנו מתמודדים באמצעות חלוקת הסיכון ורכישת ביטוחים מתאימים. כך, תחת

קרא עוד »

בתור בעלים של עסק או חברה, יש לכם אחריות רבה כלפי העובדים שלכם. פגיעה של העובד במקום העבודה בדרך כלל תגרור הגשה של תביעה נגדכם, ובמקרה של פסיקת פיצויים לטובת העובד אתם צפויים לספוג הפסד משמעותי, מלבד העובדה שהפסדתם גם את העובד שלכם. אנחנו כאן כדי לספר לכם על ביטוח מיוחד שיכול לחסוך לכם את ההפסד הזה. 

ביטוח חבות מעבידים

בתור מעסיקים, יש לכם אחריות מסוימת כלפי העובדים שלכם. פגיעה של עובד במקום העבודה, כזו שגורמת לו לאבד את כושר ההשתכרות שלו למשך זמן מסוים מזכה אותו בקבלת פיצויים מהביטוח הלאומי. כל עוד אתם עובדים בצורה מסודרת ותקינה, הביטוח הלאומי אכן ישלם את הפיצויים הללו.

לעיתים העובד יכול לתבוע פיצויים בהיקף גבוה מזה שהביטוח הלאומי משלם, ואז אתם אלו שתצטרכו לגשר על הפער בין הפיצויים. כדי למנוע מצב שבו אתם מוציאים את הכסף הזה מהכיס שלכם, קיימת אפשרות לבצע ביטוח שמכסה את הפער. הביטוח הזה נקרא ביטוח חבות מעבידים.

היקף הפוליסה

כמו בכל ביטוח, כל שהפוליסה מקיפה יותר כך המחיר שלה יהיה גבוה יותר. בכל הנוגע לביטוח חבות מעבידים, החבילה הבסיסית היא ביטוח של העובדים בגין פגיעה במקום העבודה. הרחבות אפשריות לפוליסה הן ביטוח של העובדים בעת שהות בחו"ל מטעם העבודה או ביטוח גם עבור פגיעה בדרך אל העבודה או ממנה. 

סקוריטס

סקוריטס היא חברת ביטוח שמעניקה לכם פוליסת ביטוח בשלל תחומים. החברה מתמחה בעיקר בביטוחים של מעבידים, ומאפשרת לכם לקבל ביטוח למטענים, ביטוח הנדסי, ביטוח תאונות אישיות ועוד. החברה פועלת בצורה מורשית, ומחזיקה במחלקת ייעוץ מקצועית שתוכל לתת לכם שירות ומענה בעת הצורך בצורה הטובה ביותר. 

לסיכום

ביטוח חבות מעבידים נועד למנוע מצב שבו אתם נדרשים לשלם פיצוי לעובד שלכם בגין פגיעה במקום העבודה. עליכם לבדוק מה בדיוק היקף הפוליסה שאתם צריכים לעשות עבור העובדים שלכם, כדי שגם במקרי קצה לא תמצאו את עצמכם נאלצים לשלם פיצויים גבוהים לעובדים שלכם. את הביטוח בעלי מקצוע תוכלו לעשות דרך סקוריטס וכך לקבל ליווי מקצועי בכל מה שקשור לפגיעה של עובד.