ביטוח חבות מעבידים – ביטוח מעסיקים

באותו נושא

מהו ביטוח חבות מעבידים

לא מעט בעלי עסקים עלולים להיתקל במצבים בהם הם נדרשים לשאת באחריות לפגיעות ונזקי גוף אלו ואחרים הנגרמים לעובדים במסגרת יום העבודה. במקרה כזה, ביטוח

קרא עוד »

מהו ביטוח חבויות?

מציאות חיינו מלאה באתגרים וסיכונים לא צפויים וכדי להתמודד עם אלו, רבים מאתנו בוחרים ברכישת ביטוחים מתאימים. הביטוח יכול להקנות לנו ראש שקט במיוחד במקרים

קרא עוד »

כמה עולה ביטוח לאוטובוס?

אם אתם בעלי אוטובוס או נהגים באוטובוס אתם לבטח מבקשים להעניק לנוסעים שלכם את הנסיעה הבטוחה ביותר, והטובה ביותר על מנת שיחזרו לנסוע עמכם בבטחה.

קרא עוד »

ביטוח חבות מעבידים הוא אחד הביטוחים החשובים ביותר שכל מעסיק חייב לדאוג לו והוא אכן נקרא גם ביטוח חבות אחריות מעסיקים. מדובר בביטוח שדואג לכך שכל מה שקורה לעובדים שלכם במסגרת פעילות מקום העבודה מבוטח ומכוסה במקרים שהפוליסה מפרטת ונרכשה עבורם. מדובר בביטוח שמכסה נזקים גוף שונים שעובדים עלולים להגיש נגדכם במקרים של פגיעות במסגרת העבודה. הכיסוי ניתן לעסק במקרים של תאונות שונות שנגרמות במהלך העבודה או בגללה, או בגלל מחלות שהתפתחו כתוצאה מכך והן קשורות קשר ישיר למקום העבודה. חשוב מאוד לא לוותר על הביטוח הזה משום שהוא דואג גם לעובדים שלכם ולא רק לכם לכיסוי המתאים. חברת סקוריטס עוסקת כבר שנים בתחום של ביטוחים למעסיקים ומקומות עבודה ובעלי מקצוע שונים וזה התחום שהיא מתמחה ומייעצת בו למעבידים.

מה חשוב לדעת על ביטוח מעסיקים?

חבות מעבידים היא חבות שהיא מעבר למה שביטוח לאומי שמשלם במקרה של תאונות ונזקים שונים שנגרמים לעובדים. ביטוח חבות מעבידים הוא זה שמפצה את העובד לא רק בגלל סכנות צפויות בעבודה ולמרות כל אמצעי הזהירות שננקטים כמתחייב בחוק, אלא גם במקרים שבהם קרו תאונות בלתי נמנעות ובלתי צפויות בזמן השהות בעבודה או באזורים מסוימים בשעות הפעילות בה. זה יכול להיות גם בגלל פציעה או פגיעה בזמן נופש של העבודה או פעילות ספורטיבית שנעשתה במסגרת יום כיף של החברה או אפילו יום עיון. במקרים כאלה באמת אסור להישאר ללא ביטוח כלשהו לעובדים משום שהכל יכול לקרות וכל מעסיק צריך להיות מוכן לכך תמיד.

למי חשוב הביטוח הזה?

בראש ובראשונה, ביטוח חבות מעבידים חשוב בעיקר לעובדים שצריכים לדעת שהם יפוצו על כל נזק שנגרם במסגרת העבודה שלהם. הביטוח חשוב למעבידים עצמם שלא צריכים לשלם מכיסם את הסכומים הגבוהים שמגיעים לעובדים מעבר לקצבאות ולפיצויים המוגבלים יותר של ביטוח לאומי. הביטוח טוב לכל משרד, חברה, עסק או ארגון שמעסיקים עובדים ובמיוחד אם קיימות סכנות שונות במסגרת הפעילות שלהם, כמו נהיגה ועובדה פיזית. מכיוון שהביטוח מכסה גם מחלות שנגרמות כתוצאה מהעבודה או בגלל רשלנות, חשוב מאוד לדאוג לעובדים שנפגעים כתוצאה מכך.