ביטוח חבויות מה זה

באותו נושא

מהו ביטוח חבות מעבידים

לא מעט בעלי עסקים עלולים להיתקל במצבים בהם הם נדרשים לשאת באחריות לפגיעות ונזקי גוף אלו ואחרים הנגרמים לעובדים במסגרת יום העבודה. במקרה כזה, ביטוח

קרא עוד »

מהו ביטוח חבויות?

מציאות חיינו מלאה באתגרים וסיכונים לא צפויים וכדי להתמודד עם אלו, רבים מאתנו בוחרים ברכישת ביטוחים מתאימים. הביטוח יכול להקנות לנו ראש שקט במיוחד במקרים

קרא עוד »

כמה עולה ביטוח לאוטובוס?

אם אתם בעלי אוטובוס או נהגים באוטובוס אתם לבטח מבקשים להעניק לנוסעים שלכם את הנסיעה הבטוחה ביותר, והטובה ביותר על מנת שיחזרו לנסוע עמכם בבטחה.

קרא עוד »
תוכן עניינים
מציאות החיים שלנו טומנת בחובה לא מעט אפשרויות לסיכונים ומקרים בלתי צפויים, איתם אנחנו מתמודדים באמצעות חלוקת הסיכון ורכישת ביטוחים מתאימים. כך, תחת עולם הביטוחים ניתן למצוא מגוון סוגים שונים של ביטוחים, וביניהם מה זה ביטוח חבויות, עליו תוכלו לקרוא במאמר שלפניכם

מהו ביטוח חבויות?

עולם הביטוחים נועד לאפשר לנו ראש שקט כאשר מתרחשים אירועים פתאומיים ובלתי צפויים, הגוררים לרוב גם הוצאות כספיות לא מבוטלות. כך, באמצעות תשלום פרמיה חודשית לחברת הביטוח, אנחנו מקבלים פוליסת ביטוח מתאימה, המעניקה לנו כיסוי ביטוחי (בדמות פיצויים / קצבה קבועה מראש) עם קרות האירוע הביטוחי. עולם הביטוחים מתחלק לקטגוריות שונות, אבל מה זה ביטוח חבויות. ביטוח חבויות נועד לתת מענה במקרים בהם נוצרת חבות כלפי צד שלישי, כך שבמידה והצד הנפגע יוכיח כי אכן נגרם לו נזק, הרי שהביטוח שלנו ייתן את המענה הראוי והפיצוי שהצד הנפגע דורש מאיתנו.

מהם ביטוחי החבויות העיקריים?

בין סוגי ביטוחי החבויות העיקריים ניתן למצוא את:

ביטוח צד ג'

ביטוח צד שלישי קיים בפוליסות דירה, עסקים ורכב (לרבות ביטוח ציוד מכנסי הנדסי), כשהוא נותן מענה לנזקים שנגרמו על ידינו לצד שלישי.

ביטוח חבות מעבידים

ביטוח זה נועד לתת מענה במקרים בהם נגרמו לעובדים שלנו נזקים במהלך עבודתם (דוגמת תאונת עבודה, מחלת מקצוע, רשלנות של המעסיק ועוד).

ביטוח אחריות מקצועית

במסגרת ביטוח אחריות מקצועית תוכלו לקבל מענה לפגיעות שנגרמו לצד שלישי כתוצאה מפגיעות גוף, רכוש, או פגיעה כספית שנגרמו כתוצאה משירות או טיפול מקצועי שהענקתם.  

התאמת פוליסת הביטוח לצרכים שלכם

כפי שניתן לראות, ביטוחי חבויות הם קטגוריה נרחבת לכשעצמה תחת עולם הביטוח וכאשר אנחנו מחפשים אחר ביטוחי החבויות הנדרשים, חשוב לוודא כי הם אכן יהיו מותאמים לצרכים והמטרות שלנו, היות וצד ג' של ביטוח טרקטורים אינו בהכרח יהיה זהה לצד ג' של ביטוח ציוד מכני הנדסי אחר.  

סוקריטס – מובילים בביטוחי חבויות וסיכונים מיוחדים

התאמת ביטוחי החבויות לצרכים והמטרות שלנו היא משימה לחברה מקצועית ומנוסה בתחום – חברת סוקריטס, המתמחה בביטוחי חבויות, סיכונים מיוחדים וכלי צמ"ה (ביטוח טרקטורים, אוטובוסים ושאר ציוד מכני הנדסי) ומעניקה ללקוחותיה שירותים מקצועיים ומקיפים, החל משלב החיתום וזיהוי הצרכים הביטוחיים ועד תשלומי התביעות.