ביטוח בנייה – המדריך המלא

באותו נושא

כמה עולה ביטוח לאוטובוס?

אם אתם בעלי אוטובוס או נהגים באוטובוס אתם לבטח מבקשים להעניק לנוסעים שלכם את הנסיעה הבטוחה ביותר, והטובה ביותר על מנת שיחזרו לנסוע עמכם בבטחה.

קרא עוד »

ביטוח חבויות מה זה

תוכן עניינים מציאות החיים שלנו טומנת בחובה לא מעט אפשרויות לסיכונים ומקרים בלתי צפויים, איתם אנחנו מתמודדים באמצעות חלוקת הסיכון ורכישת ביטוחים מתאימים. כך, תחת

קרא עוד »
תוכן עניינים

בזמן בנייה, דברים רבים יכולים להשתבש, ועל כן קיים ביטוח שמיועד במיוחד למטרה זו!

ביטוח בנייה מאפשר לקבלנים או אנשים פרטיים לבטח את הבית שלהם ואת האנשים שעובדים בו במהלך תהליך הבנייה. זה יכול לכלול מקרים מסוגים שונים, וניתן להתאים את הביטוח באופן נקודתי למאפיינים השונים של הפרויקט. אז מדוע חשוב לעשות את הביטוח ומה הוא כולל? נענה על שאלות אלה במאמר שלפניכם.

 

מדוע כדאי לעשות ביטוח בנייה?

ביטוח הוא דבר הכרחי בעת תהליכי בנייה מאחר וגם בזמן הבנייה עצמה יכולים להתרחש שלל דברים, וגם לאחריה הקבלן ובעל הנכס חשופים לתביעות מסוגים שונים. אם אין לכם ביטוח וקורה משהו או שנחשפים פגמים בבנייה- יכול להיות שתאלצו להיפרד מסכום כסף לא קטן בכדי לטפל בבעיה. לבנות בית או מבנה מסוג אחר היא השקעה כלכלית משמעותית ולכן אתם רוצים להרגיש הכי בטוחים שאפשר שהעבודה תסתיים ותתבצע בצורה הטובה ביותר. על כן ביטוח הוא דבר חשוב שיש להשקיע בו.

לרוב המחיר הוא כמה אלפי שקלים, וזאת בהתאם לתנאי הביטוח ולמאפייני הפרויקט. אם אתם מחפשים היכן לעשות ביטוח בנייה או ביטוח חברת כוח אדם, מוזמנים לפנות אל סוקריטס שמתמחים בביטוחים מסוגים שונים.

 

אילו תאונות או נזקים מכסה ביטוח בנייה?

ביטוח בנייה יכול לכסות סוגים שונים של נזקים שעלולים להתרחש בעת בנייה. יש ביטוח חברת כוח אדם שיכול לכסות על תאונות שמתרחשות לאנשי המקצוע שבאים לעבוד. אם זה תאונה נפילה מגובה, פציעה של אחד העובדים בעקבות כשל בטיחותי או אפילו פציעה של עובד בדרך לאתר הבנייה- כך תוכלו לכסות על זה כלכלית ולהעניק פיצוי כספי.

ביטוח בא לידי ביטוי גם מבחינת הבנייה עצמה. ביטוח תשתיות יכול לפצות על בעיה בתשתיות השונות, אם זה הצנרת, מערכות החשמל, האדמה ועוד. לדוגמה, אם יש פיצוץ בצנרת בזמן בנייה או אחריה, ביטוח תשתיות יכול לחפות על כך. 

הביטוח יכול גם לכסות על ליקויים בבנייה שמתגלים לאחר שהפרויקט הסתיים. על כן יש לשים לב לתקופה שבה הביטוח בתוקף.