ביטוח בישראל, ביטחון בינלאומי

באותו נושא

מהו ביטוח חבות מעבידים

לא מעט בעלי עסקים עלולים להיתקל במצבים בהם הם נדרשים לשאת באחריות לפגיעות ונזקי גוף אלו ואחרים הנגרמים לעובדים במסגרת יום העבודה. במקרה כזה, ביטוח

קרא עוד »

מהו ביטוח חבויות?

מציאות חיינו מלאה באתגרים וסיכונים לא צפויים וכדי להתמודד עם אלו, רבים מאתנו בוחרים ברכישת ביטוחים מתאימים. הביטוח יכול להקנות לנו ראש שקט במיוחד במקרים

קרא עוד »

כמה עולה ביטוח לאוטובוס?

אם אתם בעלי אוטובוס או נהגים באוטובוס אתם לבטח מבקשים להעניק לנוסעים שלכם את הנסיעה הבטוחה ביותר, והטובה ביותר על מנת שיחזרו לנסוע עמכם בבטחה.

קרא עוד »

חברת סקוריטס מוכרת בשוק הישראלי כאחת השחקניות המשמעותיות בתחום ביטוח כלי הרכב הכבדים. כתבתנו יצאה לנסות להבין- למה ישראלים מעדיפים לעשות ביטוח של סקוריטס?

סקוריטס ביטוח, אחת השחקניות המשמעותיות בשוק ביטוח כלי הרכב הכבדים בישראל, נהנית מהצלחה מסחררת בשנים האחרונות. עם הגב של חברת ללוידס האנגלית, היא מספקת לבעלי הרכבים ביטחון ושירות שכמעט לא ניתן למצוא בארץ.

ביטוח ישראלי – לא המותג הכי חם 

אחת העובדות הידועות לשמצה על חברות ביטוח ישראליות זה שכל ההבטחות שלהם נשמעות טובות מאוד- אך ברגע האמת הם מתאיידים ומתחמקים מתשלום באמצעות 1001 טקטיקות שונות.

בנוסף, חברות הביטוח הישראליות סובלות מחשיפה לשוק קטן בלבד, שבו אסונות משפיעים על כולם באותו זמן בבת אחת. אין דרך לדעת איזו חברה תשרוד את המגיפה או המלחמה הבאה ואיזו תקרוס.

ייתכן ושילוב סיבות זה עוזר להסביר את המשיכה של ישראלים להשתמש בשירותיהם של חברות בינלאומיות כמו AIG והמבטחת סקוריטס.

חברת סקוריטס – שירות לקוחות עם ניחוח אירופאי

חברות ביטוח מבטיחות ללקוחותיהם עסקה מאוד פשוטה (לכאורה)- תנו לנו מעט כסף כל חודש, ובתמורה נבטיח לתת לכם הרבה כסף אם יקרה לכם משהו רע. אולם כמובן שאין שום דבר פשוט בעסקה הזאת: חברות הביטוח צריכות לחשב את דרגת הסיכון הקיימת בכל כיסוי ביטוחי שהן מוכרות, ולוודא שהם מייצרים מספיק הכנסות כדי לשלם במקרה אסון.

חברות הביטוח האירופאיות נהנות מאמון לקוחות גבוה יותר בהשוואה לחברותיהן הישראליות כאשר זה מגיע לתשלום פיצויי ביטוח. אולי זה מה שהופך את סקוריטס לפופולארית כל כך. ואכן, חברת סקוריטס משלמת מיליוני שקלים בשנה על פיצויים למבוטחיה.

שוק הרכבים הכבדים

חברות ביטוח רבות מעדיפות את הפשטות והקלות הטמונות בביטוחים הרגילים- ביטוחי נסיעות, ביטוחי בית וכו'. אולם סקוריטס ביטוח, באמצעות הגב הכלכלי החזק והבינלאומי שלה, עוסקת בנישה מורכבת בהרבה. הייחודיות של סקוריטס היא ביצירת ביטוחים מותאמים אישית לחברות וקבלנים בעזרת מערכת ניהול ביטוחים מתקדמת. בין לקוחותיה ניתן למצוא בעלי ציי אוטובוסים ורכבים, בעלי רכבים כבדים כגון משאיות עבודה וטרקטורים, קבלני בנייה, חקלאים ועוד.