ביטוח מיניבוס

שירותים נוספים

ביטוח מניבוס – מהו מניבוס

ביטוח מיניבוס הינו תחום ייחודי בענף הביטוח הממונע. מורכבות הפוליסה ורמות הסיכון הגבוהות מחייבות טיפול ע"י מבטח מקצועי המתמחה בתחום הרכבים הכבדים.

מיניבוס הינו רכב היסעים שיכול להסיע עד 21 נוסעים. הסעה במיניבוס משמשת בעיקר להסעות פרטיות, הסעות תלמידים וטיולים. 

מי מספק ביטוח מיניבוסים בישראל?

מעט מאוד חברות ישראליות מתעסקות בביטוח מיניבוסים. הרכבים הגדולים, המשמשים פעמים רבות להסעת תיירים וילדים, דורשים ביטוח מותאם אישית. לדוגמא, שבירת שמשות אינה נדירה במיניבוסים, ובשל משקלן הכבד והשימוש התכוף שנעשה בהם לצורך טיולים בסביבות קשות לנסיעה, מיניבוסים דורשים שירותי חילוץ והצלה מעת לעת.

נהגי מיניבוס מבלים שעות רבות בנסיעה ברחובות צפופים שאינם מתאימים לנסיעה במיניבוסים. נהיגה ממושכת זו מביאה לקהות חושים ועייפות ומעלה את הסיכוי שהמיניבוס ייפגע בכלי רכב אחרים או בהולכי רגל, או ייאלץ לבלום בפתאומיות כדי להימנע מפגיעה. כיוון שזהו רכב המסיע נוסעים תמורת תשלום, נדרש לו כיסוי ייחודי. 

לא כל חברת ביטוח יכולה לבטח מיניבוסים ולהציע מחירים תחרותיים. אנו מקפידים על תעריפים מוזלים בהתאמה אישית לצרכיה המיוחדים של חברת ההיסעים.

כל רבדי הביטוח למיניבוסים וחברות היסעים

ביטוח מיניבוסים והיסעים וביטוח אוטובוסים צריך לכלול כמה רבדים של ביטוח. הרובד הבסיסי הראשון הוא ביטוח חובה הכולל ביטוח רפואי במקרה תאונה לנהגים, נוסעים והולכי רגל. הרובד השני (והבסיסי גם הוא) הוא הביטוח המקיף הכולל ביטוח נזק לרכב וביטוח צד ג'. אולם נוסף על שני רבדים אלה, ישנם רבדים חשובים נוספים בביטוח מיניבוסים. 

הרובד השלישי הינו ביטוח נזק לנוסעים (הגנה מפני תביעה), כולל נזק שנגרם בעת העלייה אל המיניבוס או הירידה ממנו, או במקרה בלימה שלא נגמרת בתאונה. במקרה של תביעה, אנו נכסה הוצאות משפטיות ופיצויים לתובעים. הרובד הרביעי הינו ביטוחים משלימים כגון ביטוח שמשות, ביטוח מפני רעידת אדמה, ביטוח חילוץ וגרירה ועוד.

סקוריטס – הבחירה הטבעית לביטוח מיניבוסים

חברת הביטוח סקוריטס הינה אחת מגופי הביטוח הוותיקים במזרח התיכון. פעילותה העסקית החלה לפני קום המדינה, כמורשית מטעם חברת הביטוח הבריטית לוידס וכנציגה בכירה של חברות ביטוח זרות בישראל כמו סיגנא וקורנהיל.

במהלך השנים התמחתה סקוריטס בתחום ביטוח רכבים כבדים, רכבי היסעים וציוד הנדסי.

כיום נחשבת סקוריטס כאוטוריטה מקצועית מובילה בתחום הרכב הכבד וביטוח בנייה. סקוריטס משתמשת בידע ובנסיון שהיא צברה במהלך שנות פעילותה על מנת לחשב סיכונים באופן מדויק ולספק פרמיות ביטוח במחירים מוזלים לבעלי עסקים.

החוסן הפיננסי של תאגיד הענק הבינלאומי לוידס יחד עם רמת שירות גבוהה וגישה מקצועית בלתי מתפשרת מאפשרים לנו לספק פתרון ביטוח מקיף ותחרותי בתחום ביטוח רכבים כבדים וציוד הנדסי.

אנחנו זמינים
צרו איתנו קשר