ביטוח אוטובוס

שירותים נוספים

ביטוח אוטובוס – לנסוע בראש שקט

ביטוח אוטובוס הינו תחום ייחודי בענף הביטוח הממונע. מורכבות הפוליסה ורמות הסיכון הגבוהות מחייבות טיפול ע"י מבטח מקצועי המתמחה בתחום הרכבים הכבדים.

מי מספק ביטוח אוטובוס בישראל?

מעט מאוד חברות ישראליות מתעסקות בביטוח אוטובוסים וביטוח ציי אוטובוסים. חישוב הסיכונים בענף זה הוא מן המורכבים שבתעשייה: מרבית חברות האוטובוסים סובלות מתחלופת נהגים גבוהה וממחסור בנהגים המחייב אותם לקבל נהגים צעירים ובלתי מנוסים, וכן מציי אוטובוסים ישנים עם פריטים בני עשרות שנים.

נהגי אוטובוס מבלים שעות רבות בנסיעה ברחובות צפופים שאינם מתאימים לנסיעה באוטובוסים. נהיגה ממושכת זו מביאה לקהות חושים ועייפות ומעלה את הסיכוי שהאוטובוס ייפגע בכלי רכב אחרים. כיוון שזהו רכב המסיע נוסעים תמורת תשלום, נדרש לו כיסוי ייחודי ולשם כך נדרשת מקצועיות וניסיון. 

לא כל חברת ביטוח יכולה לבטח אוטובוסים ולהציע מחירים תחרותיים. אנו מקפידים על תעריפים מוזלים בהתאמה אישית לצרכיה המיוחדים של חברת האוטובוסים.

ביטוחים נוספים

ביטוח אוטובוסים זעיר והיסעים צריך לכלול כמה רבדים של ביטוח. הרובד הבסיסי הראשון הוא ביטוח חובה הכולל ביטוח רפואי במקרה תאונה לנהגים, נוסעים והולכי רגל. הרובד השני (והבסיסי גם הוא) הוא הביטוח המקיף הכולל ביטוח נזק לרכב וביטוח צד ג'. אולם נוסף על שני רבדים אלה, ישנם רבדים חשובים נוספים בביטוח אוטובוסים. 

הרובד השלישי הינו ביטוח נזק לנוסעים, כולל נזק שנגרם כתוצאה מעלייה, ירידה או בלימה שלא נגמרה בתאונה. במקרה של תביעה, אנו נכסה הוצאות משפטיות ופיצויים לתובעים. הרובד הרביעי הינו ביטוח במקרה גניבה המאפשר לבעל האוטובוס לקבל אוטובוס חליפי לטווח קצר או מימון לאוטובוס חדש במקרה גניבה.

סקוריטס – הבחירה הטבעית לביטוח אוטובוסים

חברת הביטוח סקוריטס הינה אחת מגופי הביטוח הוותיקים במזרח התיכון. פעילותה העסקית החלה לפני קום המדינה, כמורשית מטעם חברת הביטוח הבריטית לוידס וכנציגה בכירה של חברות ביטוח זרות בישראל כמו סיגנא וקורנהיל.

במהלך השנים התמחתה סקוריטס בתחום ביטוח רכבים כבדים, רכבי היסעים וציוד הנדסי.

כיום נחשבת סקוריטס כאוטוריטה מקצועית מובילה בתחום הרכב הכבד וביטוח בנייה. סקוריטס משתמשת בידע ובנסיון שהיא צברה במהלך שנות פעילותה על מנת לחשב סיכונים באופן מדויק ולספק פרמיות ביטוח במחירים מוזלים לבעלי עסקים.

החוסן הפיננסי של תאגיד הענק הבינלאומי לוידס יחד עם רמת שירות גבוהה וגישה מקצועית בלתי מתפשרת מאפשרים לנו לספק פתרון ביטוח מקיף ותחרותי בתחום ביטוח רכבים כבדים וציוד הנדסי.

אנחנו זמינים
צרו איתנו קשר