ביטוח חברות שמירה / ניקיון / כוח אדם

כיום הוראו החוק דורשת מחברות שמירה ואבטחה רכישת ביטוח עבור השומרים והמאבטחים מטעמן, סקוריטס ביטוח יצרה פוליסה עסקית אשר עונה על צרכי החוק ,הפוליסה כוללת ביטוח צד שלישי , חבות מעבידים ואחריות מקצעיות אשר מכסה את המבוטח כנגד תביעות פיצוי למי שנפגע בעקבות מעשה או מחדל של ספקית השירות או עובדיה. אנו בסקוריטס יצרנו מעטפת ביטוחית אשר תקל עליך המבוטח להתמודד עם פיתוח העסק מבלי לדאוג לתביעות מצד עובדיך ולקוחותיך.

סקוריטס ביטוח, הינה אחת מגופי הביטוח הוותיקים במזרח התיכון , פעילותה העסקית החלה לפני קום המדינה, כמורשה של חתמי ללוידס וכנציגה בכירה של חברות ביטוח זרות בישראל כ- סיגנא וקורנהיל.

במהלך השנים התמחתה סקוריטס והתמקצעה בתחום ביטוח רכב כבד , היסעים והנדסי ואף פיתחה התמחות בתחום ביטוח חברות השמירה / ניקיון / כח אדם.

כיום נחשבת סקוריטס כאוטוריטה המקצועית המובילה בתחום תוך שילוב ידע ונסיון אשר נצבר במהלך שנות פעילותה כלפי הגופים הגדולים במשק.

רמת השירות הגישה המקצועית והחוסן הפיננסי של תאגיד הענק הבינלאומי לוידס מאפשרים לנו בסקוריטס לתת גם לך פתרון ביטוח מקיף ותחרותי לכל עניין וצורך בשמירה על עסקך .